Akcesoria

Palety kolorów

Palety kolorów

Wybierz kolor, który nada charakteru Twojemu wnętrzu.

Do malowania naszych okien drewnianych oraz drewniano-aluminiowych wykorzystujemy farby tylko od sprawdzonych dostawców, których produkty cechują się najlepszymi właściwościami: m.in. dobrym pokryciem drewna oraz wytrzymałością na warunki atmosferyczne.
W jakiej barwie ma zostać pokryty produkt – zależy od Państwa.

Kompletną paletę kolorów RAL znajdą Państwo na stronie: www.ralcolor.com

Poniżej znajdą Państwo przykłady lazurów i olejów dla drewna - dostępne w naszej ofercie:

Nakładki aluminiowe do okien drewniano - aluminiowych dostępne są w kolorach z podstawowej palety RAL. Natomiast dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nietuzinkowe rozwiązania mamy do zaoferowania niestandardową paletę kolorów ACC 2.

Aluron Color Collection 2 - palety kolorów aluminium

Aluron Color Collection 2 (ACC 2), jest indywidualną i ekskluzywną paletą kolorów dostępną tylko pod marką ALURON. Zawiera ponad 60 niestandardowych, nowoczesnych i ciekawych barw, które nadają oknom i budynkom wyjątkowego charakteru. Tak szeroki wybór kolorów daje możliwość podkreślenia oryginalnego wzornictwa, designu i estetyki budynku w otoczeniu.

ACC 2, to paleta kolorów malowanych proszkowo w różnych stopniach połysku, strukturach i dekorach drewnopodobnych. Nowa kolekcja zawiera także wzornik kolorów anody oraz lakierów imitujących anodę. Malowanie proszkowe w lakierniach ALURON realizowane jest wg standardów QUALICOAT.

Źródło: Aluron

Setki zadowolonych klientów
na przestrzeni 30 lat.

Pozostałe produkty

źródło: Press Glass