Dodatki

Rolety i moskitiery

Źródło: Warema

Rolety i moskitiery
Źródło: Warema

Rolety zewnętrzne są proste w montażu i dostosowują się do każdej fasady.

Mają wiele zalet, między innymi: izolują od upału oraz hałasu, chronią przed włamaniem, zapewniają Państwu prywatność, chronią przed słońcem i insektami. Produkty te dostosowane według najwyższych zapotrzebowań oraz do każdej sytuacji budowlanej. Rolety zewnętrzne, odpowiednie zarówno do okien drewnianych, jak i aluminiowo-drewnianych, są oferowane w szerokiej palecie kolorów oraz rozwiązań architektonicznych, zawsze w zgodnie z indywidualnym projektem.
W naszej ofercie znajdą Państwo rolety firmy Warema, Anwis oraz innych.

Oferujemy Państwu prosty design, idealny do modernistycznych, architektonicznych budowli, z mniejszymi lub większymi powierzchniami szklenia. W naszym asortymencie mamy dla Państwa:

Rolety podtynkowe (elewacyjne)

Ten rodzaj rolet firmy Warema idealne nadaje się jako wyposażenie dodatkowe i często jest wykorzystywany w ramach prac renowacyjnych budynków. Rolety podtynkowe (elewacyjne) mogą być zintegrowane z fasadą, tak że będą niewidoczne.

Skrzynka rolety elewacyjnej wpasowuje się w elewację budynku, stanowiąc integralną jej część – a to dzięki temu, że jej przód można pokryć dowolnym materiałem, np. tynkiem. Klapa rewizyjna rolety umiejscowiona jest od strony elewacji (od spodu, nie od czoła), dzięki czemu dostęp do jej, np. w przypadku serwisowania lub konserwacji, jest bezproblemowy.

Źródło: Warema

Źródło: Warema

Źródło: Warema

Rolety nadstawne

Rolety nadstawne cechują się przede wszystkim konstrukcją obudowy wykonaną z tworzywa, która montowana jest na ramie okna. Wraz z oknem jest montowana i zamocowana we wnęce okiennej. W przypadku rolet nadstawnych konieczne jest powiększenie wymiarów otworu okiennego o wysokość wybranej skrzynki.

Przy roletach nadstawnych montaż wykonywany jest bezpośrednio na ościeżnicy okna. Skrzynie rolet wyprodukowane są albo z PVC. Są przeznaczone do całkowitej lub częściowej zabudowy.

Źródło: Warema

Drewno

Doskonałe właściwosci izolacyjne i naturalne materiały.

Trwałość

Przyczynia się do uzyskiwania wyrobów jakości.

Solidność

Przyczynia się do uzyskiwania wyrobów jakości.

Różnorodność

Produkty wykonane z różnego rodzaju drewna.

Setki zadowolonych klientów
na przestrzeni 30 lat.

Pozostałe produkty

źródło: Warema