Dodatki

Żaluzje

Źródło: Warema

Żaluzje
Źródło: Warema

Żaluzje na fasady

Żaluzje na fasady firmy Warema chronią wnętrze budynku przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, hałasem, upałem czy oddziaływaniem środowiska. Sprawiają również, że widoki za oknem stają się piękniejsze. 

Stosowanie żaluzji oferuje znaczne zaoszczędzenie zużycia energii i zwiększa możliwości optymalnej klimatyzacji w pomieszczeniach zgodnie z porami roku. Na większych fasadach żaluzje stanowią dodatkową izolację, która wpływa również na rozprowadzenie temperatury w pomieszczeniu oraz często pomaga, aby klimatyzacja nie była zbyt obciążona.

W naszym asortymencie mamy dla Państwa:

Drewno

Doskonałe właściwosci izolacyjne i naturalne materiały.

Trwałość

Przyczynia się do uzyskiwania wyrobów jakości.

Solidność

Przyczynia się do uzyskiwania wyrobów jakości.

Różnorodność

Produkty wykonane z różnego rodzaju drewna.

Żaluzje elewacyjne

Żaluzje elewacyjne (fasadowe) są idealnym rozwiązaniem, jeśli zależy nam, aby światło słoneczne oświetlało wnętrze przestrzeni mieszkalnej w optymalnym stopniu, sprawiając, że nasz dom zyska na przytulności i w którym będziemy czuć się komfortowo.
Stanowią ochronę przed insektami. Poza tym nie jest konieczne dodatkowe mocowanie skrzynki żaluzji.

Źródło: Warema

Źródło: Warema

Źródło: Warema

Żaluzje nadstawne

Żaluzje nadstawne stanowią naprawdę zaawansowane technologicznie rozwiązanie. Żaluzje nadstawne posiadają szereg zalet. Stanowią ochronę przed nadmiernym światłem. Są montowane bezpośrednio na oknie i jest integrowana z fasadą. Ten rodzaj żaluzji nadaje się do budynków nowoczesnych, ale i tych przeznaczonych do renowacji.

Źródło: Warema

Setki zadowolonych klientów
na przestrzeni 30 lat.

Pozostałe produkty