Firma

O nas

About us

Nasza firma, Świebodzin Fabryka Okien Drewnianych
Line Sp. z o.o., powstała
już w 1991 roku.

Dzięki temu możemy pochwalić się sporym doświadczeniem, które udało nam się zdobyć na przestrzeni tych wielu lat.

Wachlarz ofertowy spółki to przede wszystkim okna drewniane oraz aluminiowo-drewniane – w każdej odsłonie, od tradycyjnych, zabytkowych po te nowoczesne i stylowe. Oprócz tego produkujemy zewnętrzne drzwi drewniane, jak i w wersji aluminiowo-drewnianej. Jeśli myślą Państwo nad ogrodem zimowym, to tutaj również jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Drewno

Doskonałe właściwosci izolacyjne i naturalne materiały.

Trwałość

Przyczynia się do uzyskiwania wyrobów jakości.

Solidność

Przyczynia się do uzyskiwania wyrobów jakości.

Różnorodność

Produkty wykonane z różnego rodzaju drewna.

Każdy nasz produkt odznacza się wysoką jakością wykonania, ponieważ zadowolenie Klienta jest dla nas kluczowe i najważniejsze.

Światowa renoma.

Nasze produkty trafiają nie tylko na rynek polski, ale można je znaleźć również za granicą, tj. w Belgii, Holandii, Francji, USA i Niemczech w szczególności.
Eksport stanowi ponad 95% rocznej produkcji! Nasza marka stała się rozpoznawalna. A to dzięki naszemu wysiłkowi, ale przede wszystkim zaufaniu Naszych Klientów.

Naszym motto jest indywidualne podejście do każdego Klienta.

Naszym motto jest indywidualne podejście do każdego z Państwa, dlatego też nasza oferta to nie tylko proste, klasyczne rozwiązania, ale i produkty bogate w zdobienia, futurystyczne, designerskie.
Po prostu takie, o jakich zawsze Państwo marzyli. Nie boimy się wyzwań, gdyż fachowość i profesjonalizm to nasze drugie imię