ŚWIEBODZIN Fabryka Okien Drewnianych Line Sp. z o.o.

Na rynku od 1991 roku

Wybrana oferta

Strona główna »  Kontakt


Kontakt

ŚWIEBODZIN FABRYKA OKIEN DREWNIANYCH LINE Sp. z o.o.

Wilkowo 75
66-200 Świebodzin

Tel.:

+48 68 382 39 71

+48 68  475 42 96

 

Godziny pracy biura:
poniedziałek - piątek: od 8:00 do 16:00
sobota nieczynne

www.okna.swiebodzin.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Dział Handlowy        

+48 68 475 42 96,  +48 68 382 39 71

e-mail: wyceny@okna.swiebodzin.pl

Tomasz Tomkowski     

Dyrektor Handlowy

kom.: 0048 603 302 981

e-mail: tt@okna.swiebodzin.pl

Elżbieta Krogulewska     

kom.: 0049 174 431 27 66

kom.: 0048 605 788 901

+48 68 382 39 71

e-mail: ek@okna.swiebodzin.pl

Małgorzata Kapitaniak    

+48 68 475 42 96

e-mail: m.kapitaniak@okna.swiebodzin.pl

Ewa Polak  

kom.: 0048 509 422 324

+48 68 382 39 71

e-mail: ep@holzfenster-polen.de

mgr Bogusław Bogdanski  

kom.: 0048 570 171 271
kom.: 0049 152 343 75 234

e-mail: bb@okna.swiebodzin.pl
e-mail: bogdanbb@gmx.de

mgr Katarzyna Tomkowska  

kom: 0048 796 535 239

e-mail:  k.tomkowska@okna.swiebodzin.pl

mgr Sabina Siadak  

Specjalista ds Administracji

+48 68 475 42 96

e-mail: s.siadak@okna.swiebodzin.pl

 Paweł Drozdowski  

kom.: 0048 509 422 324

+48 68 475 42 96

e-mail: pawel.drozdowski@okna.swiebodzin.pl

DZIAŁ PRODUKCJI I LOGISTYKI

Piotr Marcjasz 

Kierownik Produkcji

+ 48 782 788 106
e-mail: piotr.marcjasz@okna.swiebodzin.pl

 

 

Paweł Blatkiewicz   

Zastępca Kierownika Produkcji

e-mail: pblatkiewicz@okna.swiebodzin.pl

 

Zdzisław Januszkiewicz

Specjalista ds. Kaizen

 

mgr inż. Roman Andrasz   

Technolog - Konstruktor

+48 68 475 42 98 

e-mail: roman.andrasz@okna.swiebodzin.pl

Tomasz Kozak   

Technolog - Konstruktor

+48 68 475 42 98 

e-mail: tk@okna.swiebodzin.pl

mgr Krzysztof Krajewski   

Szef Utrzymania Ruchu

Tel. 0048 501 278 254

+48 68 475 42 98 

e-mail: krzysztof.krajewski@okna.swiebodzin.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI

mgr inż. Iwona Sot  

Specjalista ds Administracji

+48 68 475 42 96
- tel. kom. 509 591 368

e-mail: iwona.sot@okna.swiebodzin.pl

mgr inż. Agata Kicińska  

Specjalista ds Kadr i Płac

+48 68 475 42 96
- tel. kom. 509 591 368

e-mail: agata.niemyt@okna.swiebodzin.pl

 

mgr Karolina Baranek  

Specjalista ds Kadr i Płac

+48 68 475 42 96
- tel. kom. 509 591 368

e-mail: kb@okna.swiebodzin.pl